Dla kogo Kamagra w żelu

Działanie Kamagry w żelu jest dokładnie takie samo, jak jej odpowiednika w tabletkach. To rozwiązanie bardzo dobre dla osób, którym połknięcie dużej tabletki sprawia trudność lub czują przed tym jakiś rodzaj oporu. Żel wyciska się bezpośrednio do ust. Tabletkę zawsze należy popić duża ilością płynu, co nie w każdej sytuacji jest możliwe. Żel natomiast jest bardzo łatwy do przyjmowania.

Lek w postaci żelu ma dokładnie ten sam skład, poza oczywiście substancjami smakowymi, co jego wariant w tabletkach. Wykazuje więc tak samo skuteczne działanie. Między tymi dwoma rodzajami Kamagry istnieje jednak istotna różnica – żel zaczyna działać o wiele szybciej niż tabletki. Podczas gdy na tabletkę trzeba czekać około 30 minut, żel aktywuje się już po 5-15 minutach. To doskonałe rozwiązanie dla panów, których partnerki lubią zaskakiwać przyjemnymi niespodziankami.

Środki ostrożności

Jak każdy lek, Kamagrę w żelu należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Na miejsce przebywania leku szczególną uwagę powinni zwracać rodzice dzieci – tych małych i tych większych. Kolorowe opakowanie, obrazek z owocami na saszetce, a po otwarciu słodki smak mogą zmylić malucha, który potraktuje lek jak słodycze! Wszelkie leki na potencję są dla osób niepełnoletnich śmiertelnie niebezpiecznie, dlatego zawsze należy je przechowywać z dala od wzroku i zasięgu podopiecznych.

Należy też pamiętać o właściwym dawkowaniu. Choć żel wygląda niewinnie, przedawkowany może wywołać nieprzyjemne skutki uboczne, takie jak bóle głowy, nudności czy drgawki. Nie wolno więc przekraczać maksymalnej dawki 100 mg raz na dobę. Nie ma jednak przeciwskazań co do okresu stosowania Kamagry w żelu – sildenafil ani nie uzależnia, ani nie szkodzi we właściwych dawkach. Mężczyzna może więc cieszyć się udanym seksem tak długo, jak chce.