Co to jest kamagra?

kamagra

Co to jest erekcja?

Niby każdy wie, bo słychać o tym tu i ówdzie. Erekcja jest fizjologiczną reakcją męskich narządów intymnych na pobudzenie seksualne. Wiadomo, że powinna pojawić się podczas stosunku płciowego. Wbrew pozorom, erekcja nie jest prostą czynnością, polegającą na unoszeniu się w górę, twardnieniu i sztywnieniu członka. Aby czynność ta nastąpiła musi zajść bardzo wiele złożonych i skomplikowanych procesów chemicznych. Za wystąpienie erekcji odpowiada szereg enzymów, które muszą występować w odpowiednich ilościach i proporcjach. Najkrócej mówiąc, erekcja polega na napływie krwi do jamistych komórek, z których składa się prącie. Komórki te rozkurczają się gdy dopływa tam krew i penis przyjmuje charakterystyczne ułożenie, rozmiar i twardość.

Problemy z erekcją

Problemy z erekcją występują dziś u bardzo wielu mężczyzn. Najczęstszą i bezpośrednią ich przyczyną jest zbyt słabe ukrwienie penisa. Chodzi o to, że krew ma problem w dotarciu do prącia. Zdaniem specjalistów, za kłopoty tego typu u większości mężczyzn odpowiedzialny jest współczesny tryb życia, w którym dominuje siedzenie, brak ruchu, niewłaściwa dieta, stres i brak snu. Wszystko to razem działa niekorzystnie na układ krążenia, od kondycji którego zależy też zdolność do erekcji. Przewlekłych problemów z erekcją nie wolno lekceważyć, bo bardzo negatywnie wpływają na relację między partnerami. Rozwiązaniem są tabletki kamagra.

Co to jest kamagra?

Kamagra, to turkusowe tabletki kształtem przypominające romb, które czasowo i doraźnie eliminują problem z erekcją. Zawarty w tych tabletkach aktywny składnik (sildenafil) eliminuje problem, intensyfikując napływ krwi do jamistych ciał w prąciu. Przez około cztery godziny po przyjęciu leku mężczyzna jest w pełni zdolny do osiągnięcia erekcji i utrzymania jej tak długo jak potrzeba, by odbyć pełen stosunek płciowy. Aby lek zadziałał właściwie, mężczyzna musi być pobudzony erotycznie. Kamagra występuje w dawkach 20mg, 50mg i 100mg. Zaleca się zaczynanie od tabletek z najniższą dawką substancji czynnej. Lek połyka się tuż przed stosunkiem i po półgodzinie można cieszyć się pełnią seksu.